Kontakta oss

Vi svarar gärna på dina frågor!

Kontakta oss gärna!

Du är välkommen att kontakta oss med dina önskemål och problem! Allt ifrån om du vill ha support när det krånglar eller om du vill ha en offert på en ny maskin eller utrustning till en sådan! Ingen fråga är för liten!

/Niklas

 

Vår personal

Niklas Karlsson  –  VD/Säljare/Support/Montage

070-620 56 62

niklas@maskintillbehor.se

Paula Karlsson Lindh –   Lager/Logistik

070-620 56 59

paula@maskintillbehor.se

Viktor Elfström  –  Service/Support/Montage

070-620 59 54

viktor@maskintillbehor.se

 

Henrik Edstam  –  Service/Support/Montage/Centralsmörjning

070-375 51 54

henrik@maskintillbehor.se

 

Rebecka Karlsson  –  Media/Lager/Logistik

072-238 60 53

rebecka@maskintillbehor.se

 

Christian Karlsson  – Verkstadschef/Service/Support/Montage

0555-21018

christian@maskintillbehor.se

Kalle Karlén – Verkstad

Kristian Halvarsson – Verkstad

 

Fakturor skickas med fördel som PDF till: invoice@maskintillbehor.se

Eller använd kontaktformuläret nedan:




Välj ämne nedan

För snabbare svar, beskriv ditt ärende så utförligt som möjligt

Hitta till Maskintillbehör i Grums AB:

Visa större karta