Kontakta oss gärna!

Du är välkommen att kontakta oss med dina önskemål och problem! Allt ifrån om du vill ha support när det krånglar eller om du vill ha en offert på en ny maskin eller utrustning till en sådan! Ingen fråga är för liten!
/Niklas

Niklas Karlsson

VD/Säljare/Support/Montage

070-620 56 62

niklas@maskintillbehor.se

Paula Karlsson Lindh

Lager/Logistik

070-620 56 59

paula@maskintillbehor.se

Viktor Elfström

Service/Support/Montage

070-620 59 54

viktor@maskintillbehor.se

Henrik Edstam

Service/Support/Montage/Centralsmörj

070-375 51 54

henrik@maskintillbehor.se

Rebecka Karlsson

Administration/Lager/Logistik

rebecka@maskintillbehor.se

Christian Karlsson

Service/Support/Montage

0555-21018

christian@maskintillbehor.se

Mattias Hagelberg

Montage/Centralsmörjning

Kristian Halvarsson

Verkstadschef/Service/Support/Montage

kristian@maskintillbehor.se

Kalle Karlen

Verkstad

Vi hjälper dig!